KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8191420
nr 819 1420
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Blandteknik, Ulf Greder (f. 1949), signerad, munk utranför kyrka, 50x37
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
måndag 8 april 2013
kl 18:13:45